Pieniądze

Konto oszczędnościowe stanowi doskonałe uzupełnienie konta osobistego. Jeśli ma ono wysokie oprocentowanie – wypracuje dla swego właściciela regularny zysk. Dlatego jeśli masz możliwość odłożenia większej sumy pieniędzy – skorzystaj z konta oszczędnościowego właśnie. A które z nich są najlepsze według rankingu na lipiec 2017? Oto 3 z nich.

Konto oszczędnościowe T- mobile – usługi bankowe

Korzystając z konta oszczędnościowego w T – mobile dostaniecie na początek 3% oprocentowania. Obowiązuje ono przez 92 dni od otwarcia rachunku i obejmuje środki do wysokości 50000 złotych. Promocja ta skierowana jest do klientów, którzy w okresie od 1 kwietnia do 18 czerwca br. założą konto osobiste Premium lub Freemium. Natomiast dla klientów obecnych obowiązuje oprocentowanie 2%.

Prowadzenie konta jest darmowe, podobnie jak pierwszy przelew w miesiącu. Każdy kolejny obciążony jest opłatą 5 zł. Standardowe oprocentowanie na tym rachunku wynosi 1,06%.

Rachunek oszczędnościowy w BGŻOptima

Rachunek, którego bank nie obciąża opłatą za prowadzenie, odsetki podlegają comiesięcznej kapitalizacji. Oprocentowanie dla środków do wysokości 150 000 złotych wynosi 2,2%. Nie ma natomiast określonych minimalnych środków, jakie zgromadzone muszą być na tym rachunku. Co różni to konto od poprzedniego w dość istotnym zakresie – brak w nim opłat za stałe zlecenia i przelewy do innych banków.

Jeśli dysponujesz kwotą do 20000 złotych, skorzystać możesz z 3 – miesięcznej promocyjnej lokaty, na której oprocentowanie wynosi aż 3%.

Getin Bank – konto oszczędnościowe 2,5%

Wysokie oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Getin Bank z pewnością skusi wielu klientów. Obowiązuje ono do kwoty 100000 złotych. Jego dużym atutem jest także brak opłat za prowadzenie. Przelewy natomiast podlegają opłacie 9 zł, poza pierwszym, który jest bezpłatny. Bank przewidział promocję dla klientów, którzy posiadają konto osobiste Getin UP: w jej ramach przez pierwsze 4 miesiące obowiązuje wyższe oprocentowanie.

Zakładając konto oszczędnościowe, musisz wziąć pod uwagę wiele aspektów. Jeśli nie potrafisz się odnaleźć, warto skorzystać z pomocy doradcy.

Comments

comments

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *