Pieniądze

Banki zabiegają o klienta i starają się go przyciągnąć atrakcyjnymi oprocentowaniem lokat i kredytów oraz innowacyjnymi rozwiązaniami w obsłudze.

Co oferuje ING Bank Śląski

Ten bank podobnie jak pozostałe banki jest bankiem uniwersalnym kierującym ofertę do wszystkich kategorii klientów. Klienci indywidualni mogą prowadzić rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe, zakładać lokaty, zaciągać kredyty. Obsługa własnych finansów może odbywać się drogą internetową lub za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne. Ciekawą propozycją jest internetowe biuro maklerskie, które umożliwia inwestowanie na giełdzie bez wychodzenia z domu.

Na klientów banku czeka także wakacyjna promocja. Za płacenie kartą Maestro lub Master Card ING Banku na terenie Chorwacji czekają atrakcyjne zniżki w wybranych sieciach sklepów. Ich listę można znaleźć na stronie ING Częstochowa lub w jednym z trzech oddziałów na terenie miasta.

ING Bank Śląski posiada także ciekawą ofertę dla klientów instytucjonalnych, zwłaszcza korporacji i samorządów terytorialnych.

Bank jako jeden z niewielu prowadzi kampanię edukacyjną na swoim blogu. Można znaleźć porady jak tanio i ciekawie spędzić wakacje, jak obsługiwać aplikację mobilną, ale także krótkie opisy najciekawszych muzeów w Europie i wiele innych.

To jeden z nielicznych banków, który stawia na ciągły dialog z klientem poprzez właśnie bloga oraz forum, na którym klienci mogą dzielić się swoimi uwagami na temat oferowanych przez bank produktów, jakości obsługi i proponować własne rozwiązania.

Comments

comments

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *