Pieniądze

Geting Bank Częstochowa – oferta dla mieszkańców

Placówki stacjonarne banków coraz rzadziej odwiedzane są przez klientów. Nie wynika to z faktu, że przestali korzystać z jego usług, ale jest wynikiem udostępnienia przez nie usług elektronicznych, które nie wymagają wizyt osobistych, od założenia konta poprzez jego obsługę aż do uzyskania kredytu. Czasami jednak potrzebujemy skonsultować się z doradcą i wtedy dobrze jest mieć placówkę w pobliżu.

Geting Bank

Na stałe wpisał się już na mapie banków działających w Polsce. Szybko rozwijające się placówki i sieć bankomatów znacznie ułatwiły klientom dostęp do oferty banku, która ciągle jest poszerzana.

Klienci indywidualni mogą zakładać atrakcyjnie oprocentowane rachunki rozliczeniowo-oszczędnościowe, których obsługa jest znacznie uproszczona dzięki obsłudze internetowej i aplikacji przystosowanej do urządzeń mobilnej. Dzięki temu każdy w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie może wykonywać operacje na swoim koncie i kontrolować stan własnych finansów.

Nowatorskim rozwiązaniem jest wygodne rozwiązanie polecenia zapłaty, gzie można znaleźć wykaz największych operatorów komórkowych i dostawców mediów. Wystarczy pobrać odpowiedni formularz i wszystkie dane zostaną umieszczone na leceniu przelewu.

Jeszcze lepiej prezentuje się usługa foto płatności. Klienci, którzy korzystają z aplikacji mobilnej mogą zeskanować dowolną fakturę, a zapisane na niej dane zostaną przetworzone do przelewu, pozostaje go tylko zatwierdzić. Szczegółowe informacje można otrzymać w Geting Bank Częstochowa. Najbliższą placówkę naszego miejsca zamieszkania znajdziemy po wpisaniu hasła: geting bank Częstochowa adres.

Geting Bank posiada także szeroką ofertę dla klientów biznesowych ułatwiającą inwestowanie w biznesie i zapewniającą środki na prowadzenie działalności gospodarczej.

Comments

comments

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *