Pieniądze

Santander Consumer Bank znany jest przede wszystkim z oferty zakupów na raty. W każdym sklepie sprzedającym meble, sprzęt AGD możemy spotkać przedstawiciela banku i po kilkunastu minutach uzyskać kredyt na zakup produktu.

Oferta Santander Consumer Bank

To bank wyróżniający się ofertą od innych banków. Przede wszystkim nie dysponuje rozbudowaną siecią oddziałów. W dużych miastach jak Warszawa posiada ich 6, w Krakowie 3, a Santander Częstochowa to zaledwie 1 oddział przy Al. Najświętszej Marii Panny 26. Tak uboga sieć oddziałów wynika z oferty banku. Nie prowadzi on tradycyjnych rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych. Nastawiony jest przede wszystkim na kredytowanie zakupów.

Każdy klient, który spotka wyjątkową promocję, nagle zepsuje mu się jakiś sprzęt, może liczyć, że dokona zakupu bez gotówki. Wystarczy, że będzie miał przy sobie dowód osobisty. Specjalny przedstawiciel lub sprzedawca sklepu, który ma podpisaną umowę partnerską sporządzi odpowiedni wniosek i za pomocą Internetu uzyska akceptację kredytu.

Snatander finansuje nie tylko zakup drobnego sprzętu, ale także zakup samochodów osobowych i dostawczych oferując przy tym korzystne pakiety ubezpieczeń.

W ofercie banku znajduje się także pakiet korzystnych ofert lokat dostosowanych do potrzeb klientów o różnych portfelach i wymaganiach. To umożliwia dostosowanie do indywidualnych preferencji klientów.

Osobną propozycją są karty kredytowe dedykowane do największych sieci wyspecjalizowanych sklepów, np. Media Markt, Comfort lub Saturn.

Comments

comments

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *