Pieniądze

Usługi bankowe stały się już powszechne i większość osób nie wyobraża już sobie życia z gotówką w portfelu. Stało się tak dlatego, że banki oferują coraz większą gamę usług.

Bank BGŻ

Bank Gospodarki Żywnościowej w 2014 r. połączył się z grupą BNP Paribas tworząc jeden z największych banków w Polsce. To pozwoliło na poszerzenie oferty i segmentację klientów. Rozbudowana sieć placówek ułatwia kontakt z bankiem i skorzystanie z pomocy konsultantów.

Najważniejszą jednak sprawą dla klientów jest dostęp do bankowości elektronicznej. Obsługa konta za pośrednictwem domowego komputera znacznie ułatwia realizowanie comiesięcznych rachunków za media i z tytułu innych zobowiązań. Nie wymaga to już wystawania w kolejkach na poczcie lub narażania się na oszustwa w punktach pośrednictwa. Coraz popularniejsze stają się aplikacje mobilne obsługujące konto. Wszystkie te nowoczesne rozwiązania oferuje BGŻ Częstochowa w swoich oddziałach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów bank stale uaktualnia swoją ofertę oferując coraz to nowsze i bardziej konkurencyjne produkty. Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła: bankbgz można zapoznać się z pełną ofertą banku i aktualnymi promocjami. Przejrzysta strona ułatwia nawigację i znalezienie aktualnej oferty dla klientów indywidualnych oraz biznesowych podzielonych na segmenty zależące od formy działalności gospodarczej. Po fuzji obu banków oferta stała się bardziej uniwersalna, ale BGŻ jest nadal wiodącym bankiem w sferze finansowania sektora rolniczego oferując mu kredyty na zasadach preferencyjnych.

Comments

comments

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *