Pieniądze

Alior Bank – co można załatwić w oddziale na terenie Częstochowy

Elegancki pan w meloniku, obecnie pani, także w meloniku, to wizerunek z którym ma się kojarzyć Alior Bank. Taka reklama wizualna ma tworzyć konkretne skojarzenia związane z solidnością angielskich banków, ich tradycją i profesjonalizmem. Do tego naczelne hasło „Wyższa kultura bankowości” tworzą pozytywny wizerunek banku.

Alior bank – inny niż wszystkie

To kampania reklamowa banku, która przede wszystkim miała na celu stworzenie wizerunku banku jako instytucji innowacyjnej, godnej zaufania, wyróżniającej się bogactwem ofert, ale równocześnie kontynuującej najlepsze tradycje bankowości. Wyniki kampanii pokazały, że klienci docenili te cechy i zainteresowali się ofertą banku z melonikiem.

Pozornie przypomina ona oferty innych banków. Konta ROR, rachunki oszczędnościowe, szeroka oferta lokat i kredytów konsumenckich są ofertą standardową. Na uwagę zasługuje jednak bogata oferta inwestycji przygotowana dla różnych grup klientów. Każdy z nich ma możliwość dopasowania jej do własnych potrzeb i możliwości.

Alior Bank Częstochowa oferuje także dodatkowe usługi znajdujące się w ofercie banku. Najbardziej popularne to Karta Kibica z możliwością zakupu biletów na mecze reprezentacji Polski w formie przedsprzedaży, będąca równocześnie wejściówką na mecz. Drugim popularnym produktem jest program rekomendacji dający możliwość uzyskania dodatkowych premii za polecenie wybranych produktów.

Najbardziej atrakcyjnym produktem są kredyty konsolidacyjne, które dają możliwość zmniejszenia faktycznego zadłużenia dzięki znacznej obniżce oprocentowania, dodatkowo klienci premiowani są za terminowe spłaty kolejnymi obniżkami oprocentowania.

Comments

comments

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *